Першість Мелітополя

Среда, 27 Октября 2010, 10:35

16 жовтня в Мелітополі пройшла відкрита першість міста з вільної боротьби

Відмінними результатами порадували тренерів вихованці ДЮСШ ? 2 та ДЮСШ ? 3, розіграли призові місця у відкритій першості Мелітополя з вільної боротьби, присвяченій 65-й річниці визволення нашого міста від німецько-фашистських загарбників, що проходила на базі спортивного клубу ТДАТУ 16-го жовтня.

На килимі зустрілися більше сотні юнаків 97-го року народження і молодше. Всього у змаганнях брали участь 9 команд - борці з Мелітополя, Запоріжжя, Токмака, Орєхова, Василівки, смт. Веселе, Приморська і Бердянська.

За підсумками проведених поєдинків вихованці ДЮСШ ? 3 зайняли вісім перших, шість других і 13 третіх призових місць. Чемпіонами у своїх вагових категоріях стали Тимур та Олег Іщенко, Микита Працько, Владислав Андрусенко, брати Єгор і Антон Мурадян, Амаль Абдурасулов і Віталій Шевченко. Цих спортсменів підготувалиВалентин Русанов, Михайло Зацев і Сергій Неверец. Два перших і одне третє місце завоювали вихованці ДЮСШ ? 2. Чемпіонами судді назвали вихованця Юлії Лисечко Івана Лозового та підопічногоГеоргія Дейнеги Олександра Каталіна. Бронзовим призером ставЯрослав Баєв (тренер Георгій Дейнега).