Турнір у м.Вижниця

Воскресенье, 04 Марта 2012, 13:00

17-18 лютого в буковинському місті Вижниця завершився турнір присвячений видатним борцям цього міста. Команда СК "Ластівка" вдало виступила на цьому турнірі.

17-18 лютого в буковинському місті Вижниця завершився турнір присвячений видатним борцям цього міста. Команда СК «Ластівка» вдало виступила на цьому турнірі. Напружена боротьба видалась у ваговій категорії до 35кг із-за великого кількісного та потужного якісного складу учасників. Віталій Радиш в першій сутичці уступив атлету з Івано-Франківська Мирославу Попадюку, який пізніше поступився нашому наступному представнику - Валентину Блясецькому. Тим самим перекреслив подальшу боротьбу Віталієві. Хочеться відмітити борцівський дух Андрія Джелепа, який виступав у новій ВК до 35кг, при власній вазі 30кг. Три перших зустрічі Андрій виграв, наступну сутичку поступився по балам В.Блясецькому (переможцем у цій ВК), і в кінці забракло сил для втішного поєдинку із М.Попадюком – в результаті 5 місце.