Турнір Павленка

Вторник, 08 Ноября 2011, 15:15

На Житомирщині пройшов турнір пам'яті Йосипа Палвенка

В Олевську в середині жовтня пройшов турнір присвячений памяті Героя Радянського союзу.

В турнірі взяли участь 16 команд з Рівненщини, Житомирщини та Києва (160 спортсменів).

Боротьба була чесною і напруженою. Перше загальнокомандне місце та кубок пам’яті Героя виборола команда м. Олевська. Друге і третє місця посіли Тепеницька та Варварівська команди.

Суддівська колегія визнала найкращим борцем турніру бронзового призера України, вихованця Варварівської філії Олевської спортивної школи боротьби Олександра Булата. Найкращею борчинею сталаНаталка Ковальчук, чотирьохкратна бронзова призерка України (м. Олевськ). Усі переможці нагороджені медалями та грамотами.

Це потрібно не їм, мертвим… Це потрібно нам, живим, щоб не зачерствіли наші душі, щоб у нас горів незримий вогонь вдячності радянським воїнам-визволителям і переможцям.